skip to Main Content
České Peníze Na Dovolenou

Jsou v exekuci, přesto si na dovolenou půjčí

V těchto dnech to vidíte všude v televizi, na internetu, na sociálních sítích, v časopisech, v novinách – letní dovolené. Nelze tomu nikde uniknout. Reklamy a kamarádi nás v posledních dnech zásobují stovkami nádherných fotografií z těch nejkrásnějších míst. Není proto divu, že i když nemáte peněz nazbyt, rádi byste si nějaký takový zájezd taky dopřáli a odpočinuli si od neustálého pracování a povinností. Ovšem, kdy už je to za hranou a kdy je dovolená ještě reálnou možností, která vás nezruinuje?

Finance jsou vždy na prvním místě

Nebudeme si nalhávat, dovolená je něco navíc. Něco, co vyloženě nepotřebujete. Je to luxus, který si dopřáváme navíc, jako odměnu. Není to ale rozhodně nic, bez čeho byste se neobešli. Proto je potřeba hodně dobře zvažovat, zda si dovolenou skutečně můžete dovolit a zda už je to nedosažitelný luxus.

Zbytečně se nezadlužujte

I když si na dovolenou můžete výhodně půjčit, rozhodně tuto možnost nevolte za každou cenu. Přece jen každý dluh je dluhem a může se změnit ve velký finanční problém. Proto si to dobře rozmyslete.

Půjčka na dovolenou a ještě s exekucí?

Je na vás vypsaná exekuce? Pak byste měli zbystřit! Nejspíše jste někde něco hodně zanedbali a teď jste se dostali do hledáčku exekutorů. Pokud je tomu tak, snažte se co nejrychleji vyřešit své finanční problémy. Na dovolenou to ale letos bohužel nebude. Čistý finanční štít je mnohem důležitější.

Jak to udělat, aby se dovolená neprodražila?

Chcete si přece jen na dovolenou půjčit? Už jste 100% rozhodnutí? Pak to udělejte chytře! Nepůjčujte si hned u prvního poskytovatele, na kterého narazíte. Zkuste si najít několik možností, srovnávejte a počítejte. Skvělým pomocníkem vám v tom bude srovnávač půjček, kde si můžete srovnat několik nejrůznějších půjček. Ideální volbou pro zafinancování dovolené jsou krátkodobé půjčky před výplatou. Za takové totiž přeplatíte jen pár korun a dovolená se vám tak příliš neprodraží.

Back To Top