• Půjčka od 10.000 do 500.000 Kč
  • Splatnost 12 až 96 měsíců
  • Bez poplatků za vedení
  • Předčasné splácení zdarma
  • Bez ručitele a bez zajištění

 
ZÍSKEJTE VÝHODNOU PŮJČKU IHNED ZDE

Volksbank Fér půjčka

Fér půjčka od Volksbank CZ je spotřebitelský úvěr, který vás ocení za řádné splácení a celkově působí jako důvěryhodný produkt s jasně definovanými právy a povinnostmi. Volksbank patří celosvětově mezi to lepší, co může bankovní trh nabídnout. U nás se zatím příliš neprosadila, přesto určitá procenta na trhu má. A chce je samozřejmě dále rozšířit. V každém větším městě má Volksbank svou vlastní kamennou pobočku a to jasně říká, že této bance u nás jde o hodně. Princip Fér půjčky je velice jednoduchý a snaží se hledat to pozitivní na vztahu věřitel – dlužník.

Náš tip: Zažádejte si o rychlou půjčku od Air Bank a získejte tak až 400.000 Kč na dobu 8 let. O půjčku můžete žádat online ZDE.

Flexibilita a kvalita Fér půjčky

Fér půjčka od Volksbank je velice zajímavý a užitečný produkt. Člověk má zvýhodněné podmínky pro čerpání úvěru a navíc se banka u této půjčky drží politiky nulových poplatků. Půjčka je tak prakticky zadarmo. Navíc k půjčce získá klient prémii ve formě hotovostního bonusu. Jde skutečně o revoluční počin, kterým se Volksbank snaží dát o sobě vědět i na trhu osobních půjček. Pokud klient splatí celý úvěr a dodrží podmínky splátek, splácí tedy řádně a bez průtahů, má možnost získat hotovostní bonus.

Akce

Parametry půjčky

Fér půjčka je poskytovaná od 10 000 do 500 000 Kč. Jde o klasický spotřebitelský úvěr, takže není potřeba cokoliv dokládat. Maximální délka půjčky je 96 měsíců. Peníze, které díky Fér půjčce od Volksbank získáte, můžete využít úplně na všechno, na co se vám bude líbit. Nejste nijak omezování a ani limitováni ze strany Volksbank. Je to pouze vaše rozhodnutí, co se svými penězi uděláte a jak je použijete.