• Půjčka od 20.000 do 600.000 Kč
  • Splatnost 12 až 84 měsíců
  • Neúčelová půjčka
  • Neplatíte poplatky za poskytnutí
  • Peníze získáte bez ručitele

 

ZÍSKEJTE VÝHODNOU PŮJČKU IHNED ZDE

Era půjčka od Poštovní spořitelny

Era půjčka od Poštovní spořitelny spojuje výhody bankovních a nebankovních půjček v jediné. Jde totiž o to, že Era půjčka je produktem bankovního domu, který se však zaměřuje na klienty, kteří nemusejí být v dané době s bankou spřízněni. Pomocí půjčky od spořitelny můžete vyřešit svoje finanční problémy a zároveň nezatížit rodinný rozpočet velkou splátkou. Jde o kompromis mezi kvalitní a levnou půjčkou. Díky rychlosti a dostupnosti Poštovní spořitelny můžete mít půjčku vyřízenou prakticky okamžitě.

Náš tip: Podívejte se i na další bankovní půjčky. Například MONETA Money Bank půjčka do výše až 700.000 Kč se dá sjednat online a to ihned.

Princip půjčky

Era půjčka od Poštovní spořitelny vám dává peníze, které můžete použít na cokoliv. Jde totiž o půjčku pro jakoukoliv dospělou osobu k nepodnikatelským účelům. Je jedno, jestli jste stávající klient spořitelny, nebo klient nový. Každý má šanci tuto velice slušnou půjčku s úrokem začínajícím pod deseti procenty ročně získat. Důležité je si uvědomit, že Era půjčka vám dává víc. Neplatíte žádné poplatky za poskytnutí, žádné peníze za správu půjčky a dokonce ji můžete i předčasně splatit bez sankcí. To je správná cesta, na kterou se vydala Era půjčka. I díky tomu ji využívají desetitisíce lidí a opakovaně se pro půjčku vracejí.

Parametry půjčky

Era půjčka od Poštovní spořitelny je tedy neúčelovou půjčkou na cokoliv. Pro její získání potřebujete pouze dva doklady totožnosti a doložení o příjmu. Pokud vám však vaše mzda za poslední tři měsíce chodila na účet u Poštovní spořitelny nebo ČSOB, nemusíte potvrzení o příjmu vůbec dokládat. Součástí získání půjčky je i zřízení konta o Poštovní spořitelny, které vám rádi pracovníci pomohou založit. A je to. Půjčka může být vaše. Částka, kterou můžete získat, se odvíjí od velikosti vašeho příjmu a splácení si můžete nastavit podle vašich požadavků až na 7 let.