Rychlá půjčka Click Credit.cz každému online

Vyřiďte si rychlou půjčku z pohodlí domova

  • Možnost vypůjčit si až 10 000 Kč bez zbytečného papírování
  • Splatnost půjčky až za 30 dní
  • Peníze na běžném účtu do 60 minut
  • Poplatek 33 Kč za každou tisícovku vypůjčenou na 30 dní

Využijte možnosti sjednat si výhodnou Japonskou půjčku z pohodlí svého domova a s penězi na účtě do jedné hodiny.


 

Rychlá půjčka do 10 000 Kč

Chcete si sjednat výhodnou půjčku na úhradu svých každodenních výdajů? Stačí vám jen pár tisícovek a nevíte, kde si takovou půjčku vyřídit? Finanční společnost Home Credit a.s. je poskytovatelem výhodných a diskrétních půjček, jakých může využít téměř každý.

ZÍSKEJTE PRVNÍ PŮJČKU ONLINE UŽ DO 15 MINUT ZDE

Kolik si u Japonské půjčky půjčit a na jak dlouho

Maximální výše půjčky je omezena na finanční částku 10 000 Kč bez ohledu na to, že jste novým žadatelem nebo že žádáte již opakovaně. Peníze si můžete půjčit maximálně na dobu 30 dní. Jsou splatné k jednorázovému termínu splatnosti, stanovenému ve smlouvě.

O půjčku požádáte prostřednictvím jednoduchého webového formuláře a smlouvu získáte elektronicky. Peníze si můžete nechat zaslat na svůj bankovní účet nebo si je vyzvednout na terminálech SAZKA (vyjma terminálů České pošty). U vybraných bank finanční společnost garantuje bankovní převod do hodiny, u zbývajících peníze získáte do dvou pracovních dnů. Jelikož ale ke schválení vaší žádosti dojde do jedné minuty, nebudete na ně dlouho čekat.

Co musí splnit žadatel o půjčku

Na zájemce o Japonskou půjčku nejsou kladeny žádné náročné požadavky. Každý žadatel samozřejmě musí být starší věku 18 let a mít trvalý pobyt v ČR. Půjčky se poskytují pouze fyzickým osobám a k žádosti není nutné ani doložení svých měsíčních příjmů. Půjčky u jiných poskytovatelů čerpat sice můžete, ale nesmíte být v exekuci.

U Japonské půjčky není možné čerpat více půjček současně. Další půjčky však můžete využít ihned, jak tu původní splatíte. I když si budete půjčovat opakovaně, nemusíte pokaždé uzavírat zvláštní smlouvu. Jelikož se uzavírá tzv. rámcová smlouva, stačí ji vyřídit jen jednou do roka. Tato smlouva je určena právě na opakované půjčky.

Půjčka bez skrytých poplatků

Díky přehlednému sazebníku hned víte, kolik za svou půjčku zaplatíte a úroky si můžete i sami spočítat. Pro půjčku je stanoven základní poplatek, kdy za každých 1 000 Kč vypůjčených na 30 dní zaplatíte 33 Kč. Pokud nezvládáte půjčku splatit včas, můžete využít i možnosti jejího prodloužení. Před termínem splatnosti je však potřeba splatit alespoň 20 % z vypůjčené částky. Poté vaši půjčku systém automaticky prodlouží o dalších 30 dní ode dne splatnosti. Za odložení splátky zaplatíte 30 Kč za každých tisíc korun. I tak má půjčka velmi výhodné podmínky, a pokud potřebujete peníze, vyplatí se o ní uvažovat.

 
ZÍSKAT PŮJČKU IHNED

Postup získání půjčky

1. Vyplňte online žádost
2. Vyčkejte na schválení
3. Peníze jsou odeslány
 

Podobné půjčky


Další rychlé půjčky

Částka Splatnost
Blesková půjčka 1.000 – 4.500 Kč 1 – 30 dní Více
Kredito24 půjčka 500 – 15.000 Kč 1 – 30 dní Více
Půjčka7 1.000 – 5.000 Kč 1 – 30 dní Více
Ferratum 500 – 10.000 Kč 21 – 30 dní Více
Půjčka Zaimo 25.000 – 108.000 Kč 12 – 48 měsíců Více