skip to Main Content

Nechte si o půjčce poradit – zdarma

Pokud se chystáte na větší investici a potřebujete větší obnos peněz, už byste neměli nechávat své rozhodnutí pouze na sobě samotném, ale je možné k tomu využít i specialistů, kteří vám pomohou najít nejoptimálnější řešení a navíc zcela zdarma. Při využití specialisty víte, že vám neunikne žádná speciální akce, nabídka či sleva. Úvěroví specialisté totiž mají přehled o trhu, který je k nezaplacení. Je to totiž jejich hlavním druhem obživy, takže se snaží, aby byli maximálně informováni. Tyto informace vám pak předají a je pouze na vás, jakou půjčku si z jejich nabídky nakonec vyberete. A při tom je to tak snadné.

Nedůvěra v poradce

V naší zemi je pod pojmem finanční poradce už vždy někdo, s kým nechceme nic mít. Vždy si pod tímto pojmem představíme člověka, který chce jen maximalizovat svůj zisk prostřednictvím pojištění s velkou provizí. Ale úvěrový poradce funguje nepatrně jinak. Pokud takového poradce oslovíte, řeknete mu o svých požadavcích na půjčku a vašich možnostech, on tato data zpracuje a připraví vám několik variant od několika firem a je pouze na vás, kterou si vyberete. Nemusíte nikam složitě telefonovat, ani nic obcházet. Poradce, který řeší úvěry, to udělá za vás a vy si jenom následně porovnáte nabídky podle svých priorit. Rozhodnutí je vždy jenom na vás.

Snadná půjčka bez práce

Vy jako člověk, který osloví úvěrového poradce pro připravení nabídky, na tom můžete jenom vydělat. Za prvé schůzka vás nic nestojí, kromě vašeho času. Zpracování nabídky od úvěrového poradce vás ani nezavazuje s ním cokoliv podepsat. Vy můžete data využít a půjčku si zřídit samostatně, tady ale pozor, jelikož právě úvěrový poradce může mít lepší podmínky od banky či nebankovní instituce z toho důvodu, že zprostředkovává velice mnoho takových obchodů. Takže využít data od poradce a jít do banky se vám nemusí vyplatit. Nemusí to být pravidlem, ale někdy to tak je. Proto je výhodnější využít už i zprostředkování od poradce a máte to naprosto bez práce. Jednoduše, rychle a zdarma. To je cesta, jak si dnes půjčovat peníze a to v řádu statisíců či milionů.

Back To Top