skip to Main Content

Půjčka pro důchodce

Pobíráte starobní důchod a jeho výše je pro vás nedostatečná? Čekají vás vysoké výdaje a vy se na ně chcete včas připravit? Požádejte o půjčku určenou speciálně pro seniory, která se přizpůsobí vašim potřebám. Tyto půjčky jsou poskytovány ve variabilní výši a se splatností od jednoho dne až do několika měsíců. Jejich výhodou je snadná dostupnost, vstřícnost a otevřené jednání. Objevte díky nám společnosti a banky, ve kterých půjčí i tehdy, když jste starší 60 let.

PůjčkaPůjčka od – doSplatnost od – doOnline žádost
Best půjčkaBest půjčka5.000 – 170.000 Kč12 – 84 měsícůZažádat
Blesková půjčka před výplatouBlesková půjčka500 – 8.000 Kč1 – 30 dníZažádat

Výhodná nebankovní půjčka i v pokročilém věku

Minimální věková hranice je u poskytnutí půjčky stanovena na 18 let. Mnoho finančních společností má zanesenou také druhou hranici, a to maximální věk, ve kterém je možné o půjčku žádat. Obvykle se jedná o 65, 70 nebo 75 let. Leckdy také stanoven není, což představuje velkou výhodu pro seniory. I v důchodu jste totiž příjemcem pravidelné měsíční částky. Pokud je váš měsíční příjem vyšší než 7 000 Kč, rozhodně máte šanci takovou půjčku získat i s jeho doložením. Pokud je nižší, můžete využít půjčky bez doložení příjmů.

Půjčka pro důchodce pomůže překonat náročné období

Půjčka pro důchodce dokáže vyřešit každé finančně náročné období ve vašem životě. Například pokud chcete pomoci svým dětem s výdaji jejich domácností. Při žádosti obvykle stačí doložit jen doklad totožnosti a potvrzení o pobírání důchodu. Jestliže žádáte o nižší částku, často u finanční společnosti ani nemusíte podepisovat smlouvu.

Sjednání osobně nebo online

Velkou výhodou je u těchto půjček možnost jejich online, telefonického nebo SMS vyřízení. Pro seniory je obvykle náročný každý krok. Díky přehledné žádosti mohou zažádat o peníze z domova a pokud vlastní bankovní účet, tak pro ně ani nemusí nikam chodit. Peníze jsou převedeny bezhotovostně, a to co nejrychleji po schválení žádosti. Půjčka pro důchodce je obvyklá nejen u nás v republice, je známá také na sousedním Slovensku i v dalších evropských státech.

Až 10000 Kč můžete získat s půjčkou pro seniory. Online žádost zde →

Back To Top