skip to Main Content
Home Credit ušetříte na splátkách nemalé peníze. Spojte všechny Vaše půjčky do jedné s nižší splátkou…
Vyplňte základní údaje a obratem Vás budeme kontaktovat s nezávaznou nabídkou.

Kontaktní formulář


Výhody konsolidace půjček

  • Sloučíme Vaše půjčky až do 600.000 Kč
  • Splátky si můžete rozložit na 24 – 96 měsíců
  • Nebudete zbytečně platit několik poplatků
  • ZDARMA za Vás vše vyřídíme
  • Předčasné splácení máte ZDARMA
  • Nezávazná konzultace po telefonu ZDARMA

Konsolidace půjček od Home Credit

Konsolidace půjček Home Credit vás dokáže vytáhnout z velice nepříjemných situací, do kterých jste se nemuseli dostat ani svojí vinou. Díky tomu, že Homecredit konsolidace funguje prakticky na všechny druhy půjček, můžete jednoduše, jedním rozhodnutím vyřešit svoje letité trable se špatně nastavenými půjčkami. Konsolidace půjček nebankovní totiž umožní spojit všechny vaše staré, nevyhovující a dnešní době neodpovídající půjčky do jedné, výhodnější, která bude plně korespondovat s vašimi aktuálními možnostmi.

Všichni mohou konsolidovat

Není důležité, jak velká je vaše půjčka, jak je stará nebo od koho ji máte. Díky Homecredit konsolidaci se můžete všech půjček zbavit jednou provždy. Konsolidovat můžete až půjčky do výše 600 000 Kč. Jednoduše si navíc můžete spočítat, kolik budete měsíčně šetřit na vašich splátkách. Je to opravdu snadné a pro všechny jsou u Home Creditu otevřené dveře.

Princip konsolidace

Homecredit konsolidace funguje následovně. Vy máte nějaké běžící půjčky, ale jsou například z doby, kdy byly daleko větší úroky a vaše půjčka je tak pro dnešní dobu nadhodnocená. Nebo máte více půjček a u každé logicky platíte poplatky za vedení účtu, správu a podobně. Když tyto všechny půjčky spojíte do jediné, pomocí Homecredit konsolidace, budete platit pouze jeden poplatek za správu účtu a budete mít aktuální nízký úrok, protože v dnešní době jsou úrokové sazby na svých historických minimech. Není důvod si to nepřiznat. Jestli máte problém se svými starými půjčkami, vyřešte ho pomocí Home Credit půjčka konsolidace. Je to snadné, rychlé a hlavně, ulehčí to vašemu rodinnému rozpočtu a vy můžete své peníze využít na užitečnější věci než splácení špatné půjčky z minulosti.

Náš tip: Nabízíme také půjčky od Home Credit až do výše 250.000 Kč. Více informací ZDE….

Back To Top