skip to Main Content

Americká nebankovní hypotéka bez registru

Americká hypotéka je variantou klasické hypotéky, kdy ale není nutné získané finance používat na bytové potřeby. V tom tkví celá krása nebankovní hypotéky, jelikož můžete peníze využít na cokoliv. Samozřejmě i u této hypotéky je potřeba úvěr pojistit zástavním právem k nemovitosti, ale peníze, které dostanete, už jsou jenom vaše a nemusíte cokoliv poskytovateli hypotéky dokládat. Díky tomu, že jde o nebankovní produkt, je i celé vyřízení hypotéky výrazně rychlejší, snazší a bez celé řady úkonů, které znáte z vyřizování hypotéky u banky. Nebankovní hypotéky jsou rychlé, flexibilní a šité přímo pro vás na míru.

Nebankovní půjčky

PůjčkaPůjčka doSplatnost doOnline žádost
VITACredit půjčkaVitacredit1,88 mil. Kč180 měsícůZažádat
ACEMA CreditACEMA Credit5 mil. Kč240 měsícůZažádat
Grand půjčkaGrand půjčka10.000 – *a více360 měsícůZažádat

Poznámka: *a více – maximální výše půjčky je omezená cenou nemovitosti

Nebankovní hypotéka bez registru vám dá víc

Americká nebankovní hypotéka je skutečně velice efektivní nástroj, jak získat velice slušnou sumu peněz, prakticky až tak velkou, jako je téměř celá hodnota zastavené nemovitosti, a peníze pak můžete použít na cokoliv. Důležité je si také uvědomit, že jde o hypotéky bez prokazování příjmů. To znamená, že opravdu stačí pouze zástava nemovitosti a nejsou potřeba další složitě získatelné doklady například od vašeho zaměstnavatele. Nikdo o tom přeci nemusí vědět. A co navíc, je to půjčka bez registru. To znamená, že nebankovní hypotéku může dostat i člověk se záznamem v registru dlužníků.

Pomoc pro všechny

Americká nebankovní hypotéka je pomocnou rukou prakticky pro každého. Ručit totiž může za vaši půjčku i kdokoliv jiný. Nemovitost, která je proti americké hypotéce zastavena, může totiž být ve vlastnictví třetí osoby. Takže by jako žadatel ani nemusíte žádnou nemovitost vlastnit, a přesto americkou hypotéku dokážete získat. To je opravdu vstřícný krok, který oceňují tisíce klientů tohoto velice úspěšného produktu. Pokud tedy potřebujete větší sumu peněz, je americká hypotéka bez registru tou pravou volbou. Určitě s ní nemůžete šlápnout vedle.

Náš tip: Nebankovní půjčka ACEMA Vám půjčí až 70% z ceny nemovitosti. Zažádat můžete online zde.

Back To Top