skip to Main Content
  • Půjčka až 200.000.000 Kč
  • Půjčka se zástavou nemovitostí
  • Peníze už do 2 dnů
  • Možnost konsolidace půjček

Grand půjčku již nenabízíme. Jako náhradu doporučujeme využít ACEMA Credit půjčku . Tuto půjčku se zástavou získáte bez registru a i bez doložení příjmu.

Grand půjčka je nebankovním úvěrem se zástavou. Přináší všechny výhody a specifika tohoto druhu půjček a oproti konkurenci má i několik zajímavých výhod.

Grand půjčka se zástavou

Zástavou se u Grand půjčky myslí samozřejmě nemovitost. Ta nemusí být ve vlastnictví žadatele. Grand půjčka je poskytována až do 70 % tržní hodnoty nemovitosti, což je mezi nebankovními společnostmi vysoký nadstandard. Ani banky zpravidla na tento druh úvěru nepůjčují více. Jedná se vlastně o americkou hypotéku, protože úvěr zajištěný nemovitostí není vázán na žádný účel použití získaných financí. Jednoduše si s penězi můžete nakládat dle svého.

Grand půjčka – snadné ji získat

Grand půjčka je v ostatních parametrech typickou nenáročnou nebankovní půjčkou – nemusíte dokazovat svůj příjem, můžete být žena MD i důchodce, vaše jméno může figurovat v některém z registrů dlužníků. Důležitá je jen zástava majetku, díky které je společnost chráněna před případnou ztrátou investice.

Velkou konkurenční výhodou je rychlost vyřízení půjčky – při ideální spolupráci se společností své peníze klient může dostat už po několika málo dnech od prvotního kontaktu.

Kolik půjčí

Grand půjčka je poskytována od 10 000 Kč do těžko uvěřitelných 200 milionů – vše je odvislé od hodnoty zastavované nemovitosti. Půjčka je tak ideální na pokrytí všech nepříjemných závazků, jako jsou jiné nevýhodné půjčky, exekuce a podobně. Konsolidace půjček se zastavením nemovitosti a prodloužením délky splatnosti může být pro mnoho rodin cestou, jak uniknout z finanční tísně.

Ani úroky nejsou u Grand půjčky nikterak hrozivé – vzhledem k tomu, že jde o neúčelový úvěr se zástavou a zároveň nebankovní produkt, roční úrok kolem 20 % potěší.

Grand půjčka je vhodná zejména pro osoby, které se chtějí zastavením nemovitostí zbavit mnohem horších a akutnějších dluhů. Může vám zachránit střechu nad hlavou a to i díky tomu, že je poskytována s velkou rychlostí.

Back To Top