• Půjčka od 50.001 do 500.000 Kč
  • Splatnost 6 až 72 měsíců
  • Půjčka bez ručitele
  • Půjčit si můžete na cokoliv

 
ZÍSKEJTE VÝHODNOU PŮJČKU IHNED ZDE

Zuno banka

Zuno Půjčka na cokoliv kopíruje politiku banky. Je zde úplně stejný přístup k půjčce, jako má Zuno Bank ke svým ostatním produktům. Proč volit půjčku za poplatky? Teď jsou tu nové, moderní půjčky bez poplatků a Zuno Půjčka patří přesně mezi ně. Můžete si půjčit až 500 000 Kč na 72 měsíců bez nutnosti platit poplatek za získání úvěru, vedení úvěrového účtu či předčasné splacení. Zuno Bank navíc nabízí k půjčce celou řadu služeb, které vám nejenom usnadní správu vaší půjčky, ale velice pomohou s jejím splácením a evidencí.

Náš tip: Zažádejte si o rychlou půjčku od Air Bank a získejte tak až 400.000 Kč na dobu 8 let. O půjčku můžete žádat online ZDE.

Parametry půjčky od Zuno Bank

Zuno Půjčka je klasický představitel levných půjček s garancí. Půjčka je poskytována od 50 001 do 500 000 Kč. Nejsou s ní spojené žádné poplatky a navíc je pevně stanovený úrok, který se po celou dobu splácení půjčky nemění. Vy tak ihned po získání půjčky víte, kolik budete každý měsíc splácet. Ve splácení pak Zuno Bank nabízí také velice užitečnou službu. Sami si totiž zvolíte, jaký den v měsíci je pro vás na splácení půjčky nejlepší. Ideálně několik dní po tom, co vám dorazí výplata. A máte po starostech. Navíc si můžete vybrat jeden měsíc v roce, kdy zkrátka půjčku nebudete splácet. Ušetřené peníze můžete použít na smysluplnější využití a skutečně si začněte život užívat. Není to přeci jenom o penězích a splácení půjček.

Akce

Další možnosti půjčky

Zuno Půjčka nabízí i zadní vrátka. Jde o pojištění, které si můžete sjednat z vlastního rozhodnutí kvůli tomu, abyste se vyhnuli případným problémům se splácením. Každému se může stát, že nějakou dobu nebude mít k dispozici peníze, přijde o práci a podobně. K tomu slouží pojištění neschopnosti splácet, které vás z takové situace dostane. Nemusíte se tak už stresovat tím, že máte nějakou půjčku. Tento druh pojištění vám zajistí klidné spaní.