Příspěvky Tagged 'Solus registr'

Jak se liší úrokové sazby u jednotlivých typů úvěrů?

Výhodnost úvěrového produktu udává jeho úroková sazba společně s roční procentuální sazbou nákladů – RPSN. Výše těchto hodnot závisí nejen na poskytovateli, ale také na typu úvěru. Protože s každým typem obvykle souvisejí jiné úrokové sazby. Úvěry s delší dobou splatnosti mají obvykle úrokové sazby nižší. Je však potřeba si uvědomit, že se splácejí delší dobu, takže to nutně neznamená, že takový úvěr bude i výhodnější.

Úrokové sazby u mikropůjček

Jestliže si vyčíslíte roční úrokovou sazbu u mikropůjčky, může se vám na ...

Pokračovat ve čtení →
0

Půjčky na výplatu exekuce

Hrozí vám exekuce a nevíte, jak se s takovou situací vypořádat? Můžete využít výhodné půjčky na výplatu exekuce, která se poskytuje ihned bez zbytečného prodlení. Exekuce je nepříjemná zkušenost pro každého. Jestliže nechcete přijít o svůj majetek, je potřeba vzniklou situaci řešit včas, ideálně ještě předtím než za vámi přijde samotný exekutor. K tomu, abyste se do exekuce dostali, často stačí jen několik špatných rozhodnutí.

Okamžitá půjčka vyřeší vaše finanční problémy

Jestliže nestačíte na úhradu svých závazků, využijte půjčky na výplatu exekuce ...

Pokračovat ve čtení →
0

Solus seznam dlužníků k nahlédnutí

Solus je používaný registr dlužníků, do kterého se můžete dostat, pokud nebudete včas splácet své závazky. Mezi členy sdružení aktuálně patří například Air Bank, Aasa, Bonerix, CCS, Českomoravská stavební spořitelna, Creditum, Cofidis, ČSOB Leasing, ČEZ prodej, Hypoteční banka, T-Mobile a mnohé další společnosti. Pokud u těchto společností budete mít nějaké závazky po splatnosti, které ani po upomenutí neuhradíte, hrozí vám, že vám vznikne záznam v registru dlužníků Solus.

Pokračovat ve čtení →
0

Registr dlužníků Solus – ovlivní záznam vaši půjčku?

Zjistili jste, že máte záznam v registru dlužníků a nevíte, zda uspějete s žádostí o půjčku? Záznamy v registrech dokáží zkomplikovat život každému z nás. Tento záznam běžně odhalíte až v době, kdy o půjčku žádáte a peníze tedy opravdu potřebujete – proč byste také z jiného důvodu záznamy prověřovali. Nebojte se ale, i pro ty z vás, kteří mají záznam v Solusu, je zde zajímavé řešení. Rozhodně tedy bez peněz nezůstanete.

Doporučené půjčky i pro problémové klienty

Pokračovat ve čtení →
0