skip to Main Content

Studentská půjčka pro všechny

Studentské půjčky jsou určeny pro všechny, kteří se věnují studiu na střední, vyšší odborné nebo na vysoké škole. Pohybují se v řádech desetitisíců a statisíců korun a pomohou vám zajistit vzdělání nebo pokrýt výdaje s ním související. Studentskou půjčku nabízejí banky i nebankovní finanční instituce. Podívejte se s námi, na jaké podmínky můžete dnes dosáhnout. Jak rychle trvá vyřízení studentské půjčky a jak je poskytnuta?

PůjčkaPůjčka od – doSplatnost od – doOnline žádost
Best půjčkaBest půjčka5.000 – 170.000 Kč12 – 84 měsícůZažádat
Blesková půjčka před výplatouBlesková půjčka500 – 8.000 Kč1 – 30 dníZažádat

Jak žádat o studentskou půjčku

O studentskou půjčku můžete žádat online nebo osobně na pobočce banky či finanční společnosti. U online půjčky z pohodlí domova vyplníte všechny potřebné informace. Ke studentské půjčce je obvykle nutné dodat nejen dva doklady totožnosti, ale také potvrzení o studiu. Studentská půjčka je obvykle poskytována lidem ve věku od 18 do 26 let, nemusí to však být pravidlem. Její vyřízení v případě online žádosti je téměř okamžité.

Využití finančních prostředků

Peníze můžete využít na zaplacení školného nebo na výdaje spojené se školou – na nákup učebnic a skript nebo na bydlení. Tato půjčka může mít splatnost několik týdnů, měsíců i let. Sami si můžete zvolit nejen výši půjčky, ale také výši měsíčních splátek tak, aby plně vyhovovala vašim možnostem. Pokud chcete požádat o vysokou částku finančních prostředků, může se stát, že banka bude požadovat ručitele – ideální je zde například ručení vašich rodičů nebo jiných rodinných příslušníků.

Účelová půjčka pro studenty v každém věku

Jelikož jsou peníze v rámci studentské půjčky poskytovány účelově, můžete dosáhnout na velmi zajímavý úrok. Obzvlášť dnes, kdy jsou úrokové sazby na svém dlouholetém minimu. Studentské půjčky jsou určeny pro chlapce a dívky, kteří si přivydělávají při studiu nebo se rozhodli studovat školu dálkově. Díky přivýdělku můžete pravidelně odvádět určitou částku. Pokud je půjčka poskytnuta neúčelově, můžete ji využít třeba i na koupi osobního automobilu nebo na pořízení vlastního bytu.

Srovnejte si nabídku nebankovních půjček online! Srovnání půjček zde →

Back To Top