skip to Main Content

Spojte všechny své půjčky do jedné

Konsolidací se rozumí sloučení půjček do jednoho produktu u jedné banky. Takto můžete spojovat krátkodobé i dlouhodobé úvěry, kreditní karty nebo kontokorenty. Konsolidace půjček se vyplatí především lidem, kteří mají více půjček a těžko se v jejich splácení orientují. Konsolidaci dnes nabízí mnoho bankovních i nebankovních finančních institucí. Podmínky pro ni jsou u nich mírně rozdílné, i tak se však dá na současném trhu najít rozumné řešení pro každého.

Proč se vyplatí konsolidovat

Po konsolidaci půjček bude váš splátkový kalendář mnohem jednodušší než dosud. Vaše splátky se zpřehlední a často se sníží o úroky nebo transakční náklady, které s nimi souvisejí.

V praxi to znamená, že pokud teď splácíte například tři různé půjčky ve výši 2, 5 a 10 tisíc Kč, po konsolidaci budete mít jednu půjčku na částku 17 tisíc Kč. Se třemi půjčkami rovněž souvisejí i tři různé termíny pro odvod splátek z vašeho účtu – po konsolidaci budete mít stanoven jen jeden termín a datum splátky si můžete často i sami zvolit. Při konsolidaci je samozřejmě možné upravit výši půjčky i další podmínky splácení.

Konsolidace přizpůsobí půjčku na míru aktuálním potřebám

Byly vám některé půjčky poskytnuty před více lety a nyní pro vás už nejsou na 100 % vyhovující? S konsolidací si je můžete maximálně přizpůsobit svým potřebám a možnostem. Je možné si prodloužit dobu splatnosti a tím pádem snížit výši splátek nebo splácení naopak urychlit a splátky si zvýšit, pokud to váš měsíční rozpočet dovolí.

Ve většině případů nepotřebujete při konsolidaci ručitele ani zástavu. Společnost, které své půjčky svěříte, si veškeré převody od bank a finančních společností sama zařídí.

Konsolidace od Home Credit

Home Credit je jednou z finančních institucí, která konsolidaci půjček nabízí. Můžete zde konsolidovat půjčky až do celkové výše 300 tisíc Kč – v případě, že se jedná o běžné spotřebitelské úvěry, mikropůjčky nebo kontokorenty, je tato výše většinou plně dostačující.

Náš tip: Sjednoťte své půjčky až do výše 300.000 Kč s nebankovní konsolidací půjček od Home Credit a ušetřete na splátkách.

Back To Top