skip to Main Content
SMS Půjčka První Zdarma

SMS půjčka první půjčka zdarma

Poznejte výhody SMS půjčky, která disponuje rychlým vyřízením. U mnoha soukromých finančních společností ji navíc získáte velmi výhodně, jelikož zde máte možnost o svou první půjčku požádat úplně zdarma. To znamená, že nemusíte platit žádné poplatky ani úroky, které jinak s půjčkou souvisejí. Produkt si tak pohodlně zdarma vyzkoušíte a když po splacení částky budete chtít další půjčku, alespoň už budete vědět, co vše to obnáší.

Kde si sjednat půjčku zdarma

Půjčky zdarma nenabízí každá finanční společnost. Tuto půjčku získáte jen u soukromé společnosti, ve své bance rozhodně nepochodíte. I když vám banka odpustí celou řadu poplatků, úrok zde musíte vždy zaplatit. Navíc možnosti sjednání půjčky přes SMS se téměř nebo vůbec nenabízejí.

Nejprve si tedy vyberte vhodného poskytovatele. Půjčku zdarma můžete mnohdy získat i v rámci nějaké časově limitované akce. Zvolte si částku, kterou si chcete vypůjčit a odešlete svou žádost. Částka je většinou jen do výše 5 000 Kč. Po úspěšném splacení první půjčky však bývá limit navýšen a vy si tedy můžete půjčit více peněz.

Nabídka: SMS půjčka – první půjčka zdarma

  • Blesková půjčka – Blesková půjčka nabízí individuální podmínky pro každého. Půjčit si můžete od 500 do 8 000 Kč. Peníze už do 10 minut.
  • Zaplo.cz – Rychlá SMS půjčka až do výše 16 000 Kč bez poplatku.

Jak požádat o SMS půjčku

O SMS půjčku můžete požádat prostřednictvím online formuláře, nebo textové zprávy. Znamená to, že SMS pošlete se všemi potřebnými údaji na konkrétní telefonní číslo, ze kterého vám pak přijde i informace, zda byla vaše žádost schválena či nikoliv. Obecně mají tyto půjčky při schvalování velkou úspěšnost a pohodlně na ně dosáhne téměř každý. Je to způsobeno i tím, že se při schvalování SMS půjček běžně nenahlíží do registrů dlužníků a ani se nevyžaduje doložení příjmu. Je pak jen na vás, abyste posoudili, zda si vybranou půjčku můžete dovolit.

Výhodná půjčka bez poplatků

Při prvním sjednání zdarma budete ušetřeni takových poplatků jako za vedení úvěru, za schválení půjčky a především nebudete muset platit související úroky. Půjčka vám tak vyjde mnohem výhodněji, než kdybyste si ji zřizovali ve své bance. Díky žádosti přes online formulář navíc i ušetříte svůj čas, jelikož půjčka nevyžaduje žádnou osobní schůzku a po schválení je daná částka pohodlně převedena na váš bankovní účet, ze kterého ji také uhradíte zpět svému poskytovateli.

Dejte si pozor na to, aby vaše půjčka byla opravdu kompletně zdarma. Může se totiž stát, že nedodržíte termín její splatnosti. V takovém případě si již většina společností nárokuje poplatky, které s pozdní úhradou a s půjčkou obecně souvisejí. Zajímejte se tedy o obchodní podmínky i o sazebník společnosti. Právě v těchto dokumentech najdete všechny potřebné informace, které je dobré v souvislosti s půjčkou vědět. O první půjčku zdarma může požádat úplně každý. Na vašem příjmu či na dalších závazcích už běžně nezáleží.

Další SMS půjčky najdete zde.

Back To Top