Potřebujete si půjčit peníze a rádi byste je měli na svém účtě co nejdříve? Pak se přímo nabízí podat žádost o nebankovní půjčku s okamžitým schválením. Rychlých půjček se dnes na internetu nabízí celá řada a stačí si jen vybrat takovou, která bude nejvíce v souladu s vašimi požadavky a možnostmi. Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny je poskytována především od soukromé finanční společnosti a její výše sahá až do 20 000 Kč a více.

Výše půjčky
500 Kč – 4.500 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
1.000 Kč – 15.000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
1.000 Kč – 30.000 Kč
Splatnost
1 – 30 dní
Výše půjčky
5.000 Kč – 50.000 Kč
Splatnost
8 – 13 měsíců
Výše půjčky
4.000 Kč – 80.000 Kč
Splatnost
6 – 14 měsíců
Výše půjčky
4.999 Kč – 166.000 Kč
Splatnost
12 – 48 měsíců
Výše půjčky
4.000 Kč – 250.000 Kč
Splatnost
12 – 84 měsíců

Kde si sjednat rychlou půjčku

Rychlou půjčku si můžete sjednat u soukromé finanční společnosti nebo u soukromého investora. Ve své bance se můžete na tento typ úvěru zeptat, ale pravděpodobně nepochodíte. Rychlé půjčky se totiž zajišťují online a v případě bankovního úvěru se musíte do banky vy sami osobně dostavit. Rychlou půjčku si sjednejte u některé z prověřených finančních společností, kde máte jistotu okamžitého poskytnutí peněz na svůj účet.

Tento typ půjčky pohodlně vyřídíte nejen ze svého domova, ale i telefonicky nebo přes SMS. Ačkoliv online žádost je tím nejjednodušším způsobem, jak můžete o půjčku požádat. Je navíc vhodná pro úplně každého, kdo je starší 18 let a má české občanství.

 

 

Jak požádat o půjčku

O online rychlou půjčku se žádá prostřednictvím speciálního formuláře na webu. Vyberete si poskytovatele a v žádosti vyplníte své osobní a kontaktní údaje. Jedná se například o jméno, příjmení, bydliště, telefonní číslo, email, číslo bankovního účtu nebo o přibližnou výši měsíčního příjmu. Tyto údaje jsou velmi individuální a je možné, že každý poskytovatel bude požadovat trochu jiné informace. Žádost o půjčku přes internet je velmi rychlá a jednoduchá. Ocení ji každý, kdo nemá čas zajít do své banky.

Sjednejte si Univerzální půjčku až do 250 000 Kč zde

Peníze na bankovní účet

Rychlost této půjčky zajišťuje i to, že peníze se poskytují převodem na běžný účet. Jedině tak máte jistotu, že vám budou poskytnuty do hodiny od schválení žádosti. Samotné schválení může trvat jen do 5 minut. Je tedy možné, že budete mít peníze u sebe třeba už za půl hodiny nebo dříve. Rychlost poskytnutí zajišťuje také expresní bankovní převod, který mnohé finanční společnosti realizují. Některé vám také převedou peníze ze stejné banky, kterou používáte i vy. Díky rychlosti převodu budete mít peníze na svém účtě do hodiny nejen ve všední den, ale třeba i o víkendu.

TIP: Vyzkoušejte rychlou půjčku od Ferratum. Schválení online do 5 minut.

Jak splácet rychlou půjčku

Rychlá půjčka se splácí tak, jak rozhodne její poskytovatel. Již při schválení půjčky byste měli vědět, kolik přesně a k jakému datu máte splatit. Kromě jistiny totiž platíte i úrok a další případné poplatky spojené s půjčkou. Půjčka, která je poskytnuta na účet, se nejlépe splácí právě z tohoto bankovního účtu. Máte přidělený symbol, pod kterým platbu odešlete a budete tak mít jistotu, že se spáruje s vaší půjčkou. Jestliže nejste schopni splatit půjčku do termínu, tak vám doporučujeme včas zařídit její odložení, abyste nemuseli zbytečně hradit vysoké pokuty.