skip to Main Content

Potřebujete si půjčit peníze a rádi byste je měli na svém účtě co nejdříve? Pak se přímo nabízí podat žádost o nebankovní půjčku s okamžitým schválením. Rychlých půjček se dnes na internetu nabízí celá řada a stačí si jen vybrat takovou, která bude nejvíce v souladu s vašimi požadavky a možnostmi. Rychlá půjčka ihned na účet do hodiny je poskytována především od soukromé finanční společnosti a její výše sahá až do 20 000 Kč a více.

Kde si sjednat rychlou půjčku

Rychlou půjčku si můžete sjednat u soukromé finanční společnosti nebo u soukromého investora. Ve své bance se můžete na tento typ úvěru zeptat, ale pravděpodobně nepochodíte. Rychlé půjčky se totiž zajišťují online a v případě bankovního úvěru se musíte do banky vy sami osobně dostavit. Rychlou půjčku si sjednejte u některé z prověřených finančních společností, kde máte jistotu okamžitého poskytnutí peněz na svůj účet.

Tento typ půjčky pohodlně vyřídíte nejen ze svého domova, ale i telefonicky nebo přes SMS. Ačkoliv online žádost je tím nejjednodušším způsobem, jak můžete o půjčku požádat. Je navíc vhodná pro úplně každého, kdo je starší 18 let a má české občanství.

Jak požádat o rychlou půjčku do hodiny na účet

O online rychlou půjčku se žádá prostřednictvím speciálního formuláře na webu. Vyberete si poskytovatele a v žádosti vyplníte své osobní a kontaktní údaje. Jedná se například o jméno, příjmení, bydliště, telefonní číslo, email, číslo bankovního účtu nebo o přibližnou výši měsíčního příjmu. Tyto údaje jsou velmi individuální a je možné, že každý poskytovatel bude požadovat trochu jiné informace. Žádost o půjčku přes internet je velmi rychlá a jednoduchá. Ocení ji každý, kdo nemá čas zajít do své banky.

Peníze na bankovní účet

Rychlost této půjčky zajišťuje i to, že peníze se poskytují převodem na běžný účet. Jedině tak máte jistotu, že vám budou poskytnuty do hodiny od schválení žádosti. Samotné schválení může trvat jen do 5 minut. Je tedy možné, že budete mít peníze u sebe třeba už za půl hodiny nebo dříve. Rychlost poskytnutí zajišťuje také expresní bankovní převod, který mnohé finanční společnosti realizují. Některé vám také převedou peníze ze stejné banky, kterou používáte i vy. Díky rychlosti převodu budete mít peníze na svém účtě do hodiny nejen ve všední den, ale třeba i o víkendu.

TIP: Vyzkoušejte rychlou půjčku od Ferratum. Schválení online do 5 minut.

Rychlá půjčka s vyřízením do hodiny

Jak splácet rychlou půjčku

Rychlá půjčka ihned na účet bez doložení příjmu se splácí tak, jak rozhodne její poskytovatel. Již při schválení půjčky byste měli vědět, kolik přesně a k jakému datu máte splatit. Kromě jistiny totiž platíte i úrok a další případné poplatky spojené s půjčkou. Půjčka, která je poskytnuta na účet, se nejlépe splácí právě z tohoto bankovního účtu. Máte přidělený symbol, pod kterým platbu odešlete a budete tak mít jistotu, že se spáruje s vaší půjčkou. Jestliže nejste schopni splatit půjčku do termínu, tak vám doporučujeme včas zařídit její odložení, abyste nemuseli zbytečně hradit vysoké pokuty.

Back To Top