skip to Main Content
Registr Dlužníků Solus - Ovlivní Záznam Vaši Půjčku?

Registr dlužníků Solus – ovlivní záznam vaši půjčku?

Zjistili jste, že máte záznam v registru dlužníků a nevíte, zda uspějete s žádostí o půjčku? Záznamy v registrech dokáží zkomplikovat život každému z nás. Tento záznam běžně odhalíte až v době, kdy o půjčku žádáte a peníze tedy opravdu potřebujete – proč byste také z jiného důvodu záznamy prověřovali. Nebojte se ale, i pro ty z vás, kteří mají záznam v Solusu, je zde zajímavé řešení. Rozhodně tedy bez peněz nezůstanete.

Doporučené půjčky i pro problémové klienty

Půjčka Půjčka od – do Splatnost od – do Online žádost
Blesková půjčka před výplatou Blesková půjčka 500 – 8 000 Kč 1 – 30 dní Zažádat
Best půjčka Best půjčka 5 000 – 170 000 Kč 12 – 84 měsíců Zažádat

Negativní záznam v registru dlužníků

Takový negativní záznam rozhodně není žádná výhra. Ačkoliv každý registr by ho měl po určité době odstranit, na několik let vás pravděpodobně zatíží. V případě Solusu údajně dochází k odstranění záznamu již za 3 roky – nedá se na to však na 100 % spolehnout.

V první řadě neznamená, že když máte záznam v registru dlužníků, nedostanete žádný úvěr. Nabízejí se vám ve skutečnosti dvě možnosti. Tou jednodušší a méně stresující je požádat o půjčku u finanční společnosti, která do registru nenahlíží. Nemusí se nutně jednat o žádnou lichvu. Jsou zkrátka poskytovatelé půjček, které záznamy v registrech vůbec nezajímají a řeší pouze vaši aktuální bonitu a historii, co si u nich budujete.

I banka, která do registrů nahlíží, vám však při žádosti o úvěr může vyjít vstříc. Například může zohlednit, jak dlouhá doba uplynula od vašeho závazku nebo jaká byla jeho výše. Pokud máte u své banky dobrou historii, většinou se s ní dá domluvit na výhodných podmínkách. Obvykle se doporučuje obrátit se v první řadě na banku, jejíž služby už spokojeně využíváte. Posouzení zápisu stejně jako možnost získat úvěr je tedy velmi individuální.

O registru dlužníků Solus

Solus je zájmovým sdružením právnických osob a sdružuje společnosti z mnoha ekonomických oborů. Sdružení bylo založeno již v roce 1999 a od té doby dokázalo vybudovat síť bank, finančních institucí, operátorů, distributorů energie a dalších společností. V praxi to znamená, že pokud u nějaké z nich dlužíte peníze, dozví se o vašem dluhu i ty ostatní. O výpis z registru dlužníků si můžete požádat i vy sami. Tím zjistíte, jak na tom skutečně jste a zda má vůbec smysl řešit bankovní půjčky nebo jestli by bylo efektivnější zaměřit se jen na půjčky bez registru.

Back To Top