skip to Main Content

Levné půjčky peněz

Půjčky peněz jsou dnes už běžným standardem každé domácnosti. Je ideální doba na půjčování, jelikož jsou úrokové sazby na svých historických minimech, a kdy jindy si půjčit než dnes. Pokud plánujete nějaký větší nákup, určitě je vhodné ho zrealizovat dnes, kdy dostanete od banky či nebankovní instituce výhodnější podmínky, než tomu bylo třeba pře 3 lety a než tomu bude například za 5 let. Dnes je tedy ideální doba na pořízení třeba dražší elektroniky, dovolené či auta. Proč ne? Je to skutečně levné, úroky jsou nízko a splácení peněz vám sníží i následná inflace.

Půjčka Půjčka od – do Splatnost od – do Online žádost
Best půjčka Best půjčka 4.000 – 250.000 Kč 12 – 84 měsíců Zažádat
Blesková půjčka před výplatou Blesková půjčka 500 – 4.500 Kč 1 – 30 dní Zažádat

Doba přeje dlužníkům

Ano, i inflace má svůj vliv na úročení vaší půjčky. Obvykle jde totiž o to, že celou dobu splácíte svému věřiteli (bance nebo nebankovní instituci) stále stejnou částku, ať se na trhu děje cokoliv. Takže pokud budete splácet stále stejnou částku i za několik let, určitě to bude znamenat v daném okamžiku menší reálnou splátku, než splácíte dnes. Inflace vám totiž ukrojí z reálné hodnoty peněz část vašeho dluhu. A tím na celé půjčce můžete jenom vydělat. I díky tomu je dnes výrazně výhodnější být na straně dlužníka, než být dnes věřitelem, kteří dostanou své půjčené peníze sice navýšené o úrok, ale i snížené o inflaci.

Celá řada dobrých půjček

Dlužníkům dnes také nahrává, že půjčky peněz jsou u nás natolik rozšířené a konkurenční, že banky i nebankovní instituce nabízejí skutečně velice dobré podmínky. Všichni se předhánějí v nejrůznějších akcích, slevách a doprovodných nabídkách například v podobě odložení splátek, vrácení části úroků či možnosti přerušení splácení. A právě to dělá rozdíly, ve kterých si můžete vybrat, která nabídka nejvíce odpovídá vašim potřebám a finančním možnostem. Půjčit si dnes peníze je prakticky otázkou několika málo okamžiků a několika kliknutí myši. Nebojte se toho. Moderní půjčky na vás čekají, tak proč si pro ně nesáhnout.

Náš tip: Využijte konsolidaci půjček a sjednoťte své půjčky do jedné. Ušetříte měsíčně nemalé peníze.

Back To Top