Půjčky bez nahlížení do Solusu

Chcete si půjčit peníze a máte záznam v registru dlužníků? Nenechte se limitovat svými minulými závazky a využijte některé z půjček poskytovaných bez prověřování záznamu v registrech. Ať už se jedná o Bankovní nebo Nebankovní registr klientských informací či Solus, jistě u některé nebankovní společnosti uspějete i se záznamem. Mnoho soukromých firem si dnes u svých klientů sestavuje vlastní bonitu.

PůjčkaPůjčka doSplatnost doInformaceOnline žádost
Best půjčkaBest půjčka170.000 Kč84 měsícůInfoZažádat
Půjčka ZaimoZaimo108.000 Kč48 měsícůInfoZažádat
CreditON půjčkaCreditON půjčka20.000 Kč40 dníInfoZažádat
ProvidentProvident80.000 Kč14 měsícůInfoZažádat
Profi CreditProfi Credit166.000 Kč48 měsícůInfoZažádat
Tommy Stachi půjčkaTommy Stachi100.000 Kč24 měsícůInfoZažádat

 

Výhody půjčky bez registru

Z jakých důvodů se vám vyplatí půjčka bez registru? Kdo jsou její hlavní žadatelé? Jestliže máte záznam, jistě víte, jak těžké je s ním získat půjčku. O záznamu navíc nemusíte ani vědět a objevíte ho až tehdy, když žádáte o schválení úvěru a veškeré další dokumenty máte již vyřízené. Proto při žádosti o půjčku buďte vždy obezřetní a dobře si zjistěte, co vše finanční společnost potřebuje a kam nahlíží. Hlavní výhodou těchto půjček je rychlost sjednání a vyřízení. Peníze můžete často čerpat ještě v den podání žádosti.

Jak řešit půjčku se záznamem

Vždy najdete vhodný produkt, o který byste mohli požádat. Možná budete jen nuceni mírně upravit své požadavky, například co se týká finanční částky či doby čerpání. Bez prověřování záznamů jsou často poskytovány takzvané SMS půjčky, tedy půjčky v menším objemu finančních prostředků. Jestliže chcete peníze použít na průběžné financování svých výdajů, taková půjčka se vám vyplatí. Jakmile ji splatíte, máte možnost zažádat o další a budete si tak zlepšovat svou vlastní bonitu.

Náš tip: Každý může dostat půjčku. Chcete už do 30 minut mít peníze na účtu? Řešením je půjčka před výplatou bez registru a Solusu. Nejrychlejší bleskovou půjčku získáte ZDE…

Solus – registr fyzických i právnických osob

Solus je zájmové sdružení právnických osob. Jedná se o registr, který obsahuje negativní informace o fyzických osobách, které přišly nejen do kontaktu s bankou. Své závazky tak můžete mít i vůči jiným institucím a ani o nich nemusíte vědět. Týká se rovněž podnikatelů, kterým také může ublížit při žádostech o půjčky a úvěry. Určitě vám tedy doporučujeme vybrat si finanční společnost, která poskytne půjčku i bez nahlížení do tohoto registru. Během schvalování vaší žádosti budete mít jistě mnohem klidnější spaní.