V oblasti nebankovních půjček existuje vlastně vše, ale velmi populární jsou zejména půjčky, které se odlišují od těch bankovních snížením požadavků na žadatele. Půjčky bez registru a poplatku ihned patří ještě mezi ty nenáročné na získání a jsou vhodné zejména pro nebonitní klienty, kteří se jen nedopatřením dostali do registru dlužníků.

Půjčka Půjčka od – do Splatnost od – do Online žádost
Best půjčka Best půjčka 4.000 – 250.000 Kč 12 – 84 měsíců Zažádat
Blesková půjčka před výplatou Blesková půjčka 500 – 4.500 Kč 1 – 30 dní Zažádat
 

Bez registru, dobrá zpráva

Registry dlužníků mohou znít jako dobrý nápad, ale v České republice jde o systém stále velmi nedotažený. Do registru se může dostat vlastně kdokoliv a to i za poměrně malé opomenutí. Pak je dotyčný na několik let odsouzen k tomu, aby si půjčoval u nebankovních společností. Půjčky bez registru a poplatku ihned většinou stále vyžadují splnění ostatních běžných kritérií – zejména pak pravidelný a dostatečně vysoký příjem, případně zástavu nemovitosti, nebo ručitele.

Půjčky bez poplatku jsou bezpečné

Nejhorší věc, která vás může u nebankovní půjčky potkat, je poplatek předem. Nejenom že je nemorální vybírat poplatek od někoho, kdo potřebuje půjčit peníze, ale takový poplatek většinou slouží k jedinému – aby se společnosti obohatily i na osobách, kterým peníze nakonec ani nepůjčí. Některé podvodné praktiky jsou založeny pouze na vybírání těchto poplatků, proto od podobných služeb ruce pryč. Chtějte jedině půjčky bez poplatku předem.

Náš tip: Zažádejte si o rychlou půjčku od Zaplo.cz a získejte tak až 30.000 Kč do 15 minut. O půjčku můžete žádat online ZDE.

Nebankovní půjčky bez registru ihned

Velkým lákadlem nebankovních půjček je rychlost, s jakou vám peníze mohou přistát na účtu, nebo s jakou vám je doveze kurýr až domů. Rychlost je doménou těchto flexibilních společností, takže tady není co vytýkat, ale pořád pamatujte na to, že jde zejména o marketingové lákadlo, takže ihned neznamená ihned a do 24 hodin nemusí nutně znamenat, že od požádání do získání peněz uběhne pouze 24 hodin.

Půjčky bez registru a poplatku ihned většinou patří mezi solidní produkty, které se snaží vyjít vstříc lidem zapsaným v registru, kteří jsou ale stále schopni dostát svým závazkům.