skip to Main Content

Půjčky na směnku ihned

Okamžité půjčky na směnku nabízejí mnoho výhod. Protože se k jejich zajištění používá cenný papír – směnka, může být mnohem snazší je získat než jiné půjčky. Také si na směnku můžete půjčit více peněz, a to ihned a bez doložení účelu. Pokud patříte mezi problémové klienty a vaše bonita je při žádosti o úvěr příliš nízká, může být tato půjčka ideálním řešením pro vaše finanční problémy. Obchodní zástupce vám může peníze spolu s připravenou směnkou doručit osobně až domů. Částka se ale vyplácí i bankovním převodem.

Výhodné půjčky na směnku

Využijte okamžité půjčky bez registru a Solusu, poskytované na směnku, na základě které můžete peníze získat ještě v den odeslání žádosti. Žádat můžete ve všední dny nebo i o víkendu. Ke schvalování rychlých půjček často dochází automaticky a vy tak do 15 minut můžete vědět, zda na půjčku dosáhnete. Pak si jen zvolíte nejvhodnější způsob vyplacení půjčky. Půjčky na směnku se nejčastěji sjednávají u soukromých finančních společností nebo u investorů. Banky je tedy většinou nenabízejí. Směnka věřiteli poskytne záruku v případě nesplácení, jelikož se snadněji postupuje při jejím vymáhání.

Náležitosti směnky

Směnka má zákonem předepsané náležitosti, které musí splňovat, jinak je neplatná. Na tomto cenném papíru se vy sami zavazujete, že zaplatíte nebo směnka obsahuje bezpodmínečný příkaz zaplaťte. Dle toho se rozlišuje, zda se jedná o směnku vlastní nebo cizí. Musí obsahovat také slovo směnka, datum splatnosti, jméno, na koho je vystavena a další nezbytné údaje. Také by měla obsahovat podpisy, ačkoliv nemusejí být ověřené. Pokud si tedy půjčujete na směnku, prověřte si, zda vaše směnka obsahuje vše, co má, a je tak opravdu platná.

Půjčky na směnku, které fungují

Sehnat dnes spolehlivou půjčku na směnku od prověřeného poskytovatele může být jednoduché. Doporučujeme vám vybírat z poskytovatelů, kteří jsou online. Žádost o půjčku tak pohodlně podáte ze svého domova a nebudete muset řešit žádnou osobní schůzku. Poskytovatelé těchto půjček často nepotřebují ani potvrzení o měsíčním příjmu nebo je nezajímají případné záznamy v registrech dlužníků. Tuto půjčku tak můžete využít i tehdy, když se ocitnete v problémové situaci.

Půjčky na směnku od soukromých společností a investorů

Půjčku na směnku si dnes běžně v bance nesjednáte. Zato si ji ale za výhodných a flexibilních podmínek můžete sjednat u soukromníka. Ať už se jedná o půjčku od finanční společnosti nebo od lichváře, může se jednat o opravdu výhodné řešení pro financování vašich potřeb. Ještě před sjednáním půjčky si však důkladně prověřte, že neobsahuje žádné přemrštěně vysoké poplatky, které by bylo nutné zaplatit ještě před schválením žádosti o půjčku. Půjčky na směnku je tak možné využít jako půjčky pro nezaměstnané i pracující.

Doporučené půjčky

Blesková půjčka před výplatou

Výše půjčky
500 – 8.000 Kč

Splatnost
1 – 30 dní

Plus půjčka

Výše půjčky
500 – 8.000 Kč

Splatnost
1 – 30 dní

Půjčka zaplo

Výše půjčky
1.000 – 30.000 Kč

Splatnost
7 – 30 dní

COOL Money půjčka

Výše půjčky
10.000 – 300.000 Kč

Splatnost
1 – 84 měsíců

Půjčka Hyperfinance

Výše půjčky
4.000 – 250.000 Kč

Splatnost
12 – 84 měsíců

Půjčka Provident

Výše půjčky
6.000 – 130.000 Kč

Splatnost
6 – 24 měsíců

Back To Top