skip to Main Content
  • Půjčka od 1.000 do 10.000 Kč
  • Splatnost půjčky až na 30 dní
  • Malá nebankovní půjčka
  • Vyřízení během chvíle

Malá půjčka Kredia

Půjčka Kredia je jednou z takzvaných rychlých SMS půjček, nebo také půjček před výplatou. To znamená, že si můžete na krátkou dobu 15 až 30 dnů půjčit maximálně 10 000 Kč.

Jak půjčka Kredia funguje

Půjčka Kredia funguje opravdu jednoduše – po online registraci a podepsání smlouvy jsou peníze odeslány na účet žadatele. Zajímavostí, avšak typickou pro SMS půjčky, je pravidlo, že nový klient si může půjčit jen velmi nízkou částku – v tomto případě je to 1 000 Kč. Důvodem je, že společnost neřeší bonitu klientů a nenahlíží do registrů dlužníků, takže si nového klienta nejprve potřebuje „osahat“.

Díky tomu je půjčka Kredia snadno dostupná, vlastně pro každého dospělého občana České republiky.

Náš tip: Vyberte si z malých půjček před výplatou až do 10 000 Kč. Peníze můžete mít už do 10 minut.

Splatnost a RPSN u Kredia půjčky

Už jsme zmínili, že nejdelší doba splatnosti u této půjčky je 30 dnů. Volitelně může jít i o 22 dnů, nebo 15 dnů – RPSN nemá smysl u těchto půjček ani uvádět, protože zcela nereprezentuje výhodnost této půjčky, které spočívá v její krátkodobosti, která je při výpočtu RPSN naopak přitěžujícím parametrem.

RPSN je však u těchto krátkodobých půjček spíše podružné, protože si vždy půjčujete na krátkou dobu, kdy nutně a rychle peníze potřebujete, abyste je následně (třeba po výplatě – proto půjčky před výplatou) vrátili s (nominálně) poměrně nízkým úrokem.

Poté, co splatíte první půjčku ve výši 1 000 Kč, můžete si hned zažádat o půjčku novou, tentokrát až do maximální výše 2 000 Kč. Každá následující půjčka může být vždy o další 1 000 Kč vyšší, takže po 9 splacených půjčkách se dostanete na možnost si půjčit maximum, tedy 10 000 Kč.

Pro představu – půjčka Kredia 10 000 Kč je při sjednání na 15 dnů zatížena poplatkem 2 500 Kč a při sjednání na 30 dnů poplatkem 3 300 Kč, ale díky rozložení do delšího časového období je tato varianta výhodnější.

Back To Top