skip to Main Content
  • Půjčka od 500 do 15.000 Kč
  • Splatnost půjčky až 30 dní
  • Peníze do 15 minut
  • Bez ručitele a doložení příjmů

Credit Money půjčka patří mezi typické představitele SMS půjček, které nabízejí drobné úvěry s krátkodobou splatností a několika zajímavými vlastnostmi.

Hlavně rychle a spolehlivě

SMS půjčka je vždy vyhledávána kvůli třem typickým parametrům:

  • Rychlost sjednání a získání peněz. Credit Money je schopna poslat ihned po schválení půjčky peníze na účty u většiny bank v České republice s takřka okamžitým dodáním.
  • Získá je každý. SMS půjčky je zpravidla velmi snadné získat, protože o ně mohou žádat i důchodci, studenti, nebo nezaměstnaní.
  • Možnost prodlužování splatnosti. I půjčka Credit Money lze, jak je u SMS půjček běžné, prodlužovat. Prodloužení samozřejmě podléhá poplatku a u Credit Money každé prodloužení posune datum splatnosti o 10 dnů, přičemž lze prodlužování kupovat opakovaně.

Doporučujeme: Získejte ihned půjčku Zaplo až 30.000 Kč se splatnosti až 30 dní. Peníze ještě dnes na bankovní účet. ŽÁDOST ONLINE…

Půjčka před výplatou

Základní splatnost této půjčky je maximálně 30 dnů, tudíž jde opravdu o půjčky velmi krátkodobé. Podobné produkty se často profilují jako půjčky před výplatou, protože jsou svými parametry vhodné na překlenutí krátkého období bez finančních prostředků.

U těchto SMS půjček nemá smysl hledět na RPSN, které sleduje výhodnost a nevýhodnost půjčky zejména v časové rovině – a ta je pro půjčku Credit Money poměrně nevýhodná. Nahlížejte na tuto službu raději jako na pomoc v akutní finanční tísni – poplatek za půjčku není nikterak vysoký a rychlost dodání peněz je bezkonkurenční. Půjčka Credit Money se nemusí honosit hezkými čísly v kolonce RPSN, když je prostě a jednoduše užitečná.

Dvě možnosti získání

O Credit Money půjčku můžete zažádat dvěma způsoby. Ten první je věrný názvu SMS půjčka, žádost tedy posíláte přes jednoduchou SMS zprávu, před jejímž odesláním se ale musíte ještě registrovat. Jednodušší je online žádost, která nezabere moc času, a své peníze dostanete stejně rychle, jako byste žádali přes SMS.

Back To Top