skip to Main Content

Půjčka 2000 ihned na účet

Potřebujete půjčit 2 000 Kč? Chybí vám peníze do výplaty a přemýšlíte, jak zaplatíte zítřejší nákup nebo složenku za elektřinu? Pak můžete využít malé půjčky v této výši, která vám bude poskytnuta prakticky bez čekání. Půjčku můžete získat u některé z nebankovních finančních společností působící v ČR. Malá půjčka 2000 ihned je určena pro pracující i dočasně nezaměstnané, maminky na mateřské dovolené nebo třeba pro studenty, kteří již utratili své kapesné.

Další mikropůjčky

Půjčka Půjčka od – do Splatnost od – do
Kredito24 půjčka Kredito24 500 – 15.000 Kč 1 – 30 dní
Půjčka7 Půjčka7.cz 1.000 – 5.000 Kč 1 – 30 dní
VATAonline půjčka VATAonline 100 – 4.999 Kč 1 – 35 dní
Ferratum Ferratumbank 500 – 10.000 Kč 21 – 30 dní
Půjčka Zaimo Půjčka Zaimo 25.000 – 108.000 Kč 12 – 48 měsíců

Doporučujeme se podívat na nejoblíbenější bleskovou půjčku do 8 000 Kč, kde je až 92 % schválených žádostí.

Výhody malé půjčky ve výši 2 000 Kč

Vypůjčení takto malého finančního obnosu je spojeno s mnoha výhodami. Jelikož vám půjčku poskytne nebankovní společnost, můžete o ni žádat i online nebo prostřednictvím SMS. Taková půjčka nevyžaduje podpis smlouvy, a to ani při druhé žádosti (pokud žádáte opakovaně o stejnou částku peněz). 2 000 Kč vám půjčí skoro každá finanční společnost bez váhání. Často ani není nutné doložení příjmu nebo náhled do registru dlužníků – pokud v některém z nich máte záznam, nemusíte se bát, že byste ani takto nízkou půjčku nezískali.

Půjčka 2000 ihned na účet

Jednoduchá online žádost o půjčku

O malou půjčku 2000 každému ihned často můžete žádat online. Vyplňte jednoduchý formulář a v něm zadejte veškeré důležité informace o své osobě. Jestliže finanční společnost požaduje potvrzení výše příjmu, nechte si tento dokument vystavit od svého zaměstnavatele a pošlete jeho kopii, například spolu s kopií občanského průkazu. Peníze si pak můžete nechat převést na bankovní účet nebo doručit poštovní poukázkou a vybrat si je pak na poště v hotovosti.

Půjčka ihned pro pracující, nezaměstnané i seniory

A pro koho je tato malá půjčka určena? Je vhodná pro pracující, nezaměstnané, seniory, ženy na mateřské i pro studenty. Vždy záleží na konkrétních podmínkách, které si klade finanční společnost. Jestliže si chcete nechat poslat peníze na bankovní účet, musíte jej vlastnit nebo k němu mít dispoziční právo. A za jak dlouho vám bude platba poskytnuta? Finanční společnosti ji obvykle posílají ihned po schválení žádosti – peníze tedy obdržíte do dvou pracovních dnů.

Back To Top