skip to Main Content
  • Půjčka od 10.000 do 150.000 Kč
  • Splatnost půjčky až na 84 měsíců
  • Bez ručitele
  • Bez dokládání účelu

Petrova půjčka online

Petrova půjčka je poměrně familiérní název pro velmi zajímavý úvěrový produkt, který můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova. Za produktem stojí renomovaná společnost EURO MONEY CZECH.

Petrova půjčka do 150 000 Kč

Výše Petrovy půjčky je volitelná v poměrně širokém rozsahu – od 10 000 Kč do 150 000 Kč. Ty můžete splácet až 7 let, takže splátky je možné udržet i na přijatelné měsíční výši. A to i díky tomu, že RPSN u této půjčky startuje už na velmi výhodných 15 procentech. Díky tomu se Petrova půjčka může hrdě postavit mezi bankovní půjčky a s přehledem strčí do kapsy většinu půjček nebankovních.

Doporučujeme: Rychlá půjčka do 150.000 Kč od Home Credit. Zažádat můžete online ZDE…

Petrova půjčka i pro důchodce

Petrova půjčka je určena především osobám s trvalým příjmem. Tento příjem může být ze zaměstnání, z podnikání, ale i z důchodu – o úvěr tedy mohou žádat i senioři. Zejména ti by si však měli dát pozor, aby splácení půjčky zbytečně nezatížilo jejich rozpočet domácnosti. Ve vyšším věku už se hůře shánějí i různé přivýdělky, proto je opatrnost na místě, i když je Petrova půjčka jinak velmi výhodná.

Neúčelová půjčka

Tato půjčka je čistě neúčelová – společnost od vás ani nebude vyzvídat, k čemu chcete peníze použít. Jednoduše o půjčku zažádáte, a když vám bude schválena, peníze můžete použít podle vlastních přání.

Velkou výhodou Petrovy půjčky je i rychlost, se kterou ji můžete získat – společnost nic zbytečně neprotahuje a peníze vám odešle hned, jak budou všechny náležitosti vyřešeny, ostatně jak je v nebankovním sektoru zvykem.

Pokud si půjčku rozmyslíte, můžete ji i bez sankcí zrušit – učinit tak můžete do jednoho měsíce od jejího sjednání, takže máte dostatek času si vše pořádně rozmyslet. Petrova půjčka může být vhodným způsobem, jak refinancovat své nevýhodné finanční závazky, i cestou k obstarání si peněz na hezkou dovolenou.

Back To Top