• Půjčka od 20.000 do 500.000 Kč
  • Splatnost 6 až 72 měsíců
  • Sjednání i vedení zdarma
  • Předčasné splacení zdarma
  • Možnost snížení výše splátky

 
ZÍSKEJTE VÝHODNOU PŮJČKU IHNED ZDE

Osobní půjčka Raiffeisen Bank

Raiffeisen Bank nabízí celou řadu jak spořících, tak i úvěrových produktů. Jedním z nich je také klasická půjčka, takzvaná osobní půjčka Raiffeisen Bank. Tato půjčka je standardně poskytována fyzickým osobám, které jsou starší 18 let a mají plnou způsobilost k právním úkonům. Velikost půjčky se samozřejmě odvíjí od požadavků a možností každého žadatele, ale rámcově je půjčka od Raiffeisen Bank poskytována až do úrovně 500 000 Kč. Doba splácení je nastavena a odvislá od velikosti půjčky a bonity klienta a pohybuje se od 6 do 72 měsíců.

Náš tip: Zažádejte si o rychlou půjčku od Air Bank a získejte tak až 400.000 Kč na dobu 8 let. O půjčku můžete žádat online ZDE.

Princip půjčky

Osobní půjčka od Raiffeisen Bank funguje jako jakákoliv jiná bankovní půjčka a bankovní produkt. Finanční prostředky žadatel o půjčku dostane relativně rychle, jelikož do 24 hodin od schválení je může mít na své účtu. Splácení probíhá pomocí pravidelných měsíčních splátek ve stejné výši, která se po celou dobu trvání půjčky nemění. To je velká výhoda díky tomu, že v současné době jsou úrokové sazby relativně nízko a tak je možné si půjčit za velice slušný úrok. I kdyby následně došlo ke zdražení peněz a úvěrů, vaše půjčka se měnit nebude. Zůstane po celou dobu splácení, takže až po 72 měsíců naprosto stejná.

Akce

Proč právě Raiffeisen Bank

Raiffeisen Bank je zavedená instituce na českém trhu a klienti této banky jsou dlouhodobě ti spokojenější. Banka nemění svou poplatkovou politiku a setrvává v jasném postoji co nejlevnějšího bankovnictví na celostátní úrovni s dostatečnou podporou jako lidí, tak i techniky. Rychlá půjčka od Raiffeisen Bank je bez poplatků za vedení, sjednání či předčasné splacení. Jediné, co tedy bance platíte, jsou domluvené úroky a nic víc. Za pár minut vám banka vyhodnotí vaše požadavky a vy přesně víte, jak velkou půjčku získáte, kolik budete splácet a jak dlouho. Bez okolků, jasná čísla a přehledné informace. To jsou půjčky od Raiffeisen Bank.