skip to Main Content

Nová SMS půjčka 2020

SMS půjčky jsou mezi lidmi čím dál více populární. Žádají o ně pracující a senioři, studenti, maminky na mateřské dovolené nebo nezaměstnaní, kteří mají hlouběji do kapsy. Jaké podmínky nabízí nové SMS půjčky, jež poskytuje mnoho finančních společností působících v ČR? Možnost sjednání půjčky přes SMS pomalu dohání půjčky online. Jedná se o rychlé, spolehlivé a také bezpečné řešení pro každého.

Půjčka Půjčka od – do Splatnost od – do Online žádost
Blesková půjčka Blesková půjčka 500 – 8.000 Kč 1 – 30 dní Zažádat
CreditON půjčka CreditON 500 – 20.000 Kč 1 – 40 dní Zažádat
Kredito24 půjčka Kredito24 500 – 12.500 Kč 1 – 30 dní Zažádat

Nová SMS půjčka ihned na účet

Jestliže chcete finanční prostředky získat ihned, požádejte si o SMS půjčku do 5 000 Kč. V takové výši totiž nemusíte sepisovat s finanční společností smlouvu o půjčce a pokud žádáte poprvé, obejdete se i bez rámcové smlouvy. Tyto dokumenty můžete v pohodlí vyřešit až po získání finanční prostředků. Pošlete SMS zprávu v požadovaném tvaru a během okamžiku budete informováni o schválení. Půjčky do 5 000 Kč jsou nejčastěji poskytovány bankovním převodem. U vybraných finančních společností ale máte i možnost výplaty v hotovosti.

SMS půjčka bez registru

Výhodou většiny SMS půjček je, že se neprověřují záznamy v registrech dlužníků. Pokud jste se tedy ve své minulosti zpozdili se splátkou nebo jste řešili jiné problémy se svou bankou, tak v případě nové půjčky k tomu nebude vůbec přihlíženo. Nové SMS půjčky bez registru jsou tak schváleny již za 10 minut, jelikož u nich není potřeba se zabývat četnou administrativou. Představují řešení i pro lidi, kterým banka nechce právě kvůli záznamu půjčit.

Kdo může využít půjčku

Nové SMS půjčky jsou vhodné pro lidi, kteří žijí v neustálém spěchu a nemají čas ani na to, aby doma zapnuli svůj počítač a poslali žádost online. O půjčku ale mohou žádat odkudkoliv a stihnou ji vyřídit i během pár minut. Stojí minimum času a téměř žádné peníze. Nová SMS půjčka se vám tak vyplatí z mnoha aspektů. Potěší i studenty a seniory, kteří nemají tak vysoký měsíční příjem, aby si mohli dovolit běžný úvěr.

Back To Top