skip to Main Content
Zonky půjčka recenze

Zonky půjčka

Půjčte si pohodlně od lidí na cokoliv a bez ručitele

 • Úvěrové řešení založené na flexibilitě, rychlosti a maximální bezpečnosti
 • Snadný a velice rychlý proces žádosti o půjčku a přehledné smluvní podmínky

Už žádné banky ani nebankovní společnosti, vyzkoušejte Zonky a jednoduše si půjčte od lidí. Díky využití nejnovějších technologií vyřídíte půjčku online, bez papírování, a dokonce levněji než v bance.

Zonky půjčka

Výše půjčky
20.000 – 750.000 Kč

Splatnost
6 – 84 měsíců

Délka vyřízení
Ihned

Výhody půjčky

 • Minimální úrok od 0,25 % měsíčně
 • Předčasné splacení je zdarma
 • Vedení úvěrového účtu není zpoplatněno

Vlastnosti

 • Půjčte si dle libosti až třičtvrtě milionu Kč
 • Půjčku lze splácet až 7 let
 • Neúčelová půjčka na cokoliv

Podmínky půjčky

 • Trvalý pobyt na území ČR
 • Pravidelný příjem – včetně DPP a DPČ
 • Vlastní bankovní účet

Výhodná alternativa ke klasickým úvěrovým řešením

Kromě klasických bankovních a nebankovních půjček si začínají stále větší část z úvěrového trhu získávat tzv. P2P půjčky. P2P neboli peer-to-peer půjčky představují unikátní typ úvěru, kdy si peníze nepůjčujete od žádné instituce. Na vaši půjčku se „složí“ obyčejní lidé, kteří mají přebytek hotovosti a mají takto možnost zhodnocovat své volné finanční prostředky. Jedná se o win-win situaci, kdy díky platformě Zonky vydělají obě strany, jak věřitelé, tak dlužníci.

Zonky půjčky využijí všichni zájemci, kterým nevyhovují klasické bankovní či nebankovní půjčky. Jsou velmi zajímavou alternativou, neboť nabízejí úrokové sazby, kterým nemůže konkurovat ani žádná banka. Na nejnižší úrokovou sazbu sice nedosáhne každý (úrok roste dle rizikového profilu žadatele), stále se však půjčka na Zonky vyplatí většině žadatelů více než půjčka bankovní, neřkuli nebankovní.

Výše Zonky půjčky a její splatnost

Zonky půjčka nabízí možnost půjčit si 20.000 – 750.000 Kč. To znamená, že vám pomůže v téměř jakékoliv životní situaci. Nižší půjčku můžete využít na pokrytí krátkodobých nákladů na život nebo neočekávaných výdajů (koupě nových elektrospotřebičů, oprava automobilu apod.). S rostoucí výší úvěru se rozšiřují i vaše možnosti. Půjčku na horní hranici úvěrového rámce lze využít na koupi nového vozu, stavbu zahradního domku nebo rekonstrukci vašeho obydlí. Jelikož je Zonky půjčka neúčelová, lze použít peníze na co si vzpomenete.

Splatnost, kterou lze nastavit až na 84 měsíců navíc zajistí, že je možné i vyšší půjčku relativně bez problémů splácet. Nehrozí, že byste se kvůli splátkám dostali do existenčních problémů. Rozhodnete-li se pak půjčku například předčasně splatit nemusíte se obávat, že byste byli nuceni platit nějaký poplatek. Lze tak doporučit, abyste si splácení nastavili na maximální délku, tak aby vás půjčka minimálně omezovala, a případně ji splatili předčasně.

Co musí splňovat zájemce o Zonky půjčku?

Zonky půjčka je velmi flexibilní půjčkou, kterou využijí pracující osoby, jež hledají maximálně výhodné možnosti financování. O půjčku mohou žádat zaměstnanci, OSVČ nebo lidé pracující na DPČ či DPP. Nezáleží až tak na zdroji příjmu jako spíše na jeho dostatečné výši. Lidé bez příjmů se tak budou muset podívat spíše po nebankovním řešení. Kromě disponibilního příjmu je třeba, aby měl žadatel trvalé bydliště na území České republiky a vlastnil bankovní účet.

Zažádejte si o půjčku s nejnižším úrokem na trhu!

Zonky půjčku můžete získat už s úrokem 2,99 % ročně. Půjčka je navíc bezúčelová, to znamená, že můžete peníze použít na cokoliv. Za zmínku rovněž stojí možnost flexibilního nastavení splátek. Je pouze na vás, jak dlouho budete splácet, přičemž délka splácení se pohybuje od 6 do 84 měsíců. I když si tak půjčíte maximální možnou částku, nemusíte se bát přehnaně vysokých splátek, které by měly výrazně ohrozit váš rodinný rozpočet.

Žádost o půjčku je pak možné vyřídit velmi jednoduše, přímo na stránkách zonky.cz. Žádost o půjčku je vyhodnocena obratem a následně elektronicky podepsána prostřednictvím kódu, který vám je zaslán SMS na mobilní telefon. Poté je půjčka umístěna na tzv. tržiště, kde si ji najdou potenciální investoři s volnými finančními prostředky. Půjčka je následně financována těmito investory podobně jako bankou nebo nebankovní společností. Jakmile je vaše půjčka profinancovaná, vy zaplatíte pouze poplatek 2 % z vypůjčené částky a následně půjčku splácíte podle splátkového kalendáře. Případné předčasné splacení je zdarma.

Kolik zaplatíte za Zonky půjčku?

Výše půjčkySplatnostVýše splátkyRPSNPřeplatek
50.000 Kč30 měsíců1.769 Kč4,58 %3.060 Kč
100.000 Kč36 měsíců2.970 Kč4,34 %6.905 Kč
200.000 Kč48 měsíců4.521 Kč4,03 %16.966 Kč
450.000 Kč60 měsíců8.257 Kč3,84 %45.352 Kč
75 000 Kč84 měsíců10.118 Kč3,62 %99.846 Kč

O společnosti Zonky

Zonky je mezinárodní, původně česká společnost využívající významně moderní technologie. Finanční stabilitu ji zajišťuje investiční skupina nejbohatšího Čecha Petra Kellnera – PPF. Za svou historii Zonky zprostředkovalo pro své klienty půjčky přesahující 10 miliard korun. Kromě toho umožňuje tržiště na Zonky zhodnocovat finanční prostředky desítkám tisíc drobných investorů. Zonky je tak vážným konkurentem jak bankovním a nebankovním společnostem, tak i investičním společnostem. Navíc stále získává významnější postavení na českém trhu.

Zonky působí na českém půjčkovém trhu již od roku 2014. Protože se jedná o technologickou společnost, která má nulové náklady na pobočky a malý počet zaměstnanců, daří se jim zprostředkovávat rychlé a velmi levné spotřebitelské úvěry, které se těší stále větší popularitě.

Kontakt

 • Společnost: Benxy s.r.o.
 • Sídlo: Na Okraji 335/42, 160 00 Praha 6
 • Stránky: www.zonky.cz
 • Telefon: 800 449 999
 • E-mail: info@zonky.cz
 • IČO: 03570967
 • DIČ: CZ03570967

Recenze Zonky

„Bydlím na vesnici a tak bych musel do banky složitě dojíždět. Každou volnou chvíli se snažím trávit s rodinou, proto jsem vzal s povděkem možnost, zažádat u Zonky o půjčku online. Půjčil jsem si peníze na rozšíření mé prodejny se smíšeným zbožím. Peníze jsem měl ještě tentýž den na účtu a navíc za úrok, o kterém se mi ani nesnilo.“

Mirek | Potštejn

„Zřídil jsem si půjčku přes Zonky dva roky zpátky s úrokem, který by mi nenabídla žádná banka. Zbývá mi posledních 6 měsíců splácení a za rok a půl jsem doposud nezaznamenal jediný problém. Navíc díky mně mohli zhodnotit své peníze drobní investoři, což mě těší mnohem víc než kdyby na mně vydělala banka.“

Robin | Černošice

Časté dotazy

Je Zonky opravdu důvěryhodná společnost?

Stále se bohužel pohybujeme na trhu, kde se nachází řada nepoctivých společností. Zonky mezi ně však zdaleka nepatří. Finanční zázemí v podobě PPF a celá řada spokojených klientů, je zárukou spolehlivosti.

Na co mohu použít půjčené peníze?

Zonky zprostředkovává bezúčelové půjčky, to znamená, že je můžete použít na cokoliv. Zonky půjčka se často používá k refinancování stávajících půjček, neboť nabízí podmínky, kterým nemohou konkurovat ani banky.

Co to jsou P2P půjčky?

Jedná se o princip, kdy lidé půjčují lidem aniž by bylo třeba v tomto vztahu využívat prostředníka v podobě banky nebo nebankovní společnosti. Na každou půjčku se tak může skládat jeden až několik desítek drobných investorů, kteří tak zhodnocují své volné finanční prostředky a naopak pomáhají lidem, kteří mají peněz nedostatek.

Jaké poplatky jsou placeny za Zonky půjčku?

Platí se pouze poplatek ve výši 2 % z vypůjčené částky, o čemž jste informováni ještě před podáním žádosti. Následně klasicky splácíte jistinu a úroky. Poplatky za vedení úvěrového účtu nebo předčasné splacení si Zonky nenárokuje.

Proč bych měl žádat o půjčku právě na Zonky?

Odpověď je jednoduchá. Proč platit více než je třeba? Úrok a RPSN (úrok včetně započítaného poplatku) jsou naprosto bezkonkurenční. Podobné podmínky vám nedokáže nabídnout ani žádná banka. Navíc díky vám dále nebohatnou nenasytné nadnárodní kolosy, ale drobní investoři.

Podobné dlouhodobé půjčky

Back To Top