skip to Main Content
Hotovostní Půjčky Do Domu

Nebankovní hotovostní půjčky až do domu

Ne každý si chce vypůjčené peníze nechat zaslat na svůj účet. Pro mnoho lidí je výhodnější si půjčku zařídit hotovostně a nechat si ji doručit k sobě domů. Obzvlášť pokud budete v dalších dnech hotovost potřebovat, tak jste alespoň ušetřeni výběru z bankomatu. Taková hotovostní půjčka může být stejně rychlá nebo i rychlejší v porovnání s půjčkou na účet. Chce to jen pečlivě vybírat jejího poskytovatele.

SJEDNEJTE SI NEBANKOVNÍ PŮJČKU ONLINE ZDE

Od finanční společnosti nebo od soukromé osoby

Zatímco vyplácení bankovních půjček probíhá většinou bezhotovostně a banky navíc požadují, abyste přímo u nich vlastnili účet, na který vám peníze převedou, tak u finanční společnosti mnohdy mít účet vůbec nemusíte.

Taková nabídka je výhodná především pro studenty, kteří si jej ještě nezřídili, nebo i pro seniory, kteří o něm vůbec neuvažují, ale přesto by si rádi půjčili peníze. Jsou lidé, kteří nechtějí bankám svěřovat své peníze, protože v ně nemají důvěru. Zřízení účtu je pak pro ně zbytečností.

Přednosti hotovostní půjčky

Kromě finančních společností nabízejí hotovostní půjčky do domu také soukromí investoři. Ti působí po celé republice a kontakt na ně najdete především na internetu. Na vyřízení takové půjčky mnohdy stačí jen jedna osobní schůzka. Vše si totiž s předstihem domluvíte telefonicky nebo po e-mailu. Na schůzce podepíšete smlouvy a obdržíte hotovost. Taková schůzka může proběhnout přímo u vás doma a vy pak už kvůli vyplacení půjčky nemusíte nikam chodit. Je to mnohem výhodnější než zaslání peněz poštovní poukázkou, jelikož v tomto případě dostanete peníze okamžitě bez čekání.

Kde si výhodně půjčit

Výhodné nebankovní hotovostní půjčky do domu nabízí například známá finanční společnost Provident. Půjčka, kterou si zde sjednáte, může být ve výši od 4 000 do 80 000 Kč. Do 48 hodin od schválení žádosti vám peníze domů doručí obchodní zástupce společnosti. Kromě výhodné částky je zde i příznivá doba splatnosti, která může činit až 100 týdnů. Svou půjčku tedy zvládnete pohodlně a bez problémů vrátit věřiteli.

Mezi další oblíbené hotovostní půjčky patří například půjčka Tommy Stachi, Home Credit nebo Ferratum. Například Ferratum je spíše malá půjčka do 10 000 Kč, ale u Home Credit si můžete půjčit až 150 000 Kč. Jestliže využijete půjčky u soukromé osoby, můžete potřebovat její zajištění, které je ideální provést směnkou.

Rychlá půjčka bez závazků

Ať už si sjednáte půjčku s vyplacením v hotovosti nebo na účet, máte u většiny poskytovatelů jistotu, že peníze obdržíte v co nejkratším možném termínu. Je to výhodné především tehdy, když vám chybí peníze do výplaty a vy potřebujete pokrýt své pravidelné nebo i neočekávané výdaje.

I půjčka malého finančního obnosu je výhodná. Navíc když si peníze necháte doručit až domů, budete mít osobní kontakt, který ve vás může vzbudit vyšší důvěru v poskytovatele půjčky. A také tento kontakt budete moci využít pro případné dotazy.

Back To Top