skip to Main Content
Kdy Se Vyplatí Půjčit Si Menší Finanční Obnos

Kdy se vyplatí půjčit si menší finanční obnos

Trend mikropůjček stále pokračuje a mnoho lidí si půjčuje malé finanční obnosy, které pak využije například na překlenutí dní zbývajících do výplaty, drobné nákupy, dárky, dovolené nebo třeba na splacení jiných dluhů. Kdy se ale taková půjčka opravdu vyplatí? Přinášíme vám článek, ve kterém najdete důvody, pro které má smysl si menší sumu peněz vypůjčit.

Když schází peníze před výplatou

Schvátila vás nepříjemná nemoc nebo se vám stal úraz? Měli jste dlouhou dovolenou a zapomněli jste si vytvořit dostatečnou rezervu? Pokud vám chybí peníze do výplaty a to tak, že vás to ohrožuje na pohodlí či existenci, půjčku můžete vyzkoušet. Dobře si spočítejte, na kolik dní ji budete potřebovat a s příchodem výplaty na váš bankovní účet vypůjčené peníze vraťte. Někde neplatíte poplatky ani za předčasné splacení nebo naopak za prodloužení půjčky. Tyto podmínky si však vždy u konkrétní finanční společnosti nastudujte.

Náš tip: Rychlá půjčka před výplatou každému

Nezbytné výdaje domácnosti

Určitě to znáte i vy. Rozbila se vám pračka, myčka nebo potřebujete novou lednici? V domácnosti je spousta spotřebičů, bez kterých nemůžeme pohodlně fungovat. Pokud se porouchají, musíme si prakticky okamžitě pořídit nové. Cena takového spotřebiče je průměrně kolem 10 tisíc Kč. I na něj si tak můžete vypůjčit. Zde si opět dobře propočítejte, kdy budete moci peníze vrátit.

Zaměřte se na specifické podmínky finančních společností

Vypůjčit si rovněž můžete na věci, které potřebujete a nemáte na ně dostatek peněz. Například jsou nabízeny v časově limitované akci a jejich nákup ihned se vyplatí. Úspora i po zaplacení úroků z půjčky je zde dostatečně velká. Některé finanční společnosti také nabízejí první půjčku zcela zdarma, to znamená nejen bez poplatků, ale také bez úroků. Taková výpůjčka se tedy opravdu vyplatí, bez ohledu na to, jak využijete vypůjčené peníze. Stejně tak je lákavé zapojení se do různých věrnostních programů, díky kterým můžete získat velmi výhodné podmínky pro čerpání půjček a úvěrů.

Náš tip: Půjčky bez registru ihned

Back To Top