skip to Main Content

Jak sehnat peníze před Vánoci?

Zeje váš účet před svátky prázdnotou? Rádi byste si půjčili peníze na vánoční dárky a nevíte,  jaký úvěr se vám vyplatí? Připravili jsme článek, kterým vám pomůže s jeho výběrem. Výdaje o Vánocích sahají od tisíců až do desetitisíců korun. Ne každý si ale takto drahé svátky může dovolit. Pokud své děti nechcete ochudit o bohatého Ježíška a rádi byste si užili svátky v tradičním klidu a pohodě, využijte půjčky od některé nebankovní společnosti.

Výhodná půjčka na poslední chvíli

Půjčku si můžete zařídit s předstihem i téměř na poslední chvíli. Ideální jsou rychlé půjčky, které vyřídíte již za 15 minut. Stejně ale doporučujeme žádat tak týden před Štědrým dnem, abyste stihli v klidu nakoupit dárky. Jestliže ale požádáte i na Štědrý den, půjčka se stihne schválit a své peníze dostanete (pozor však na rychlost bankovních převodů). Splatnost půjček se pohybuje ve dnech až týdnech. Počítejte tedy s tím, že svou půjčku budete muset nejdéle z výplaty v lednu zaplatit.

Neúčelová půjčka vyřeší i vyšší výdaje

Jestliže dárky ve vaší rodině vycházejí příliš draze, můžete využít neúčelové půjčky na více peněz. Tyto půjčky se poskytují v desetitisících až statisících korunách. Jejich splatnost je také delší, takže peníze vracíte průběžně, třeba i 12 měsíců. Vybírejte z půjček, které mají minimální úročení, což teď s koncem roku není příliš obtížné sehnat. Jestliže si chcete na Vánoce svou domácnost vybavit novým nábytkem nebo si koupit osobní automobil, můžete sáhnout i po účelové půjčce, která má zase o něco výhodnější podmínky. Jen musíte doložit její čerpání.

Kreditní karta nebo kontokorent

Jestliže se vám nechce řešit žádost o půjčku, můžete využít kontokorentu nebo kreditní karty. Podívejte se, jaké služby je vaše banka schopna nabídnout. Povolené přečerpání účtu většinou dosahuje několika tisíc korun. Používání kreditní karty může být i zcela zdarma, závisí na konkrétních podmínkách, které si sjednáte.

Back To Top