skip to Main Content
Jak Na Rychlé Vyřízení Hypotéky

Jak na rychlé vyřízení hypotéky

Rozhodli jste se, že začnete stavět nebo že si koupíte byt a konečně se přestěhujete do vlastního? Pak jistě budete potřebovat hypoteční úvěr. Získat jej ale většinou není vůbec jednoduché a jednání o hypotéku se můžete protáhnout na několik týdnů až měsíců. Poradíme vám, jak si rychle a snadno zařídit svou hypotéku. Zbavte se pocitu, že je potřeba několik osobních schůzek, než se vše domluví. Bohatě vám totiž bude stačit jen jedna.

Hypotéka za pár dní

Jak vyřídit hypotéku za pár dní? Je to vůbec možné? Ano, hypoteční úvěr si můžete dojednat už do jednoho týdne. Potřeba je předem si udělat jasnou představu o tom, kolik peněz chcete čerpat a za jak dlouho chcete mít svou hypotéku splacenou. U každého hypotečního úvěru hraje roli hodnota zastavované nemovitosti, vlastní úspory, které chcete do stavby či koupě investovat a také výše vašich příjmů. Jestliže jsou příjmy nedostatečné nebo je nechcete prokazovat, pravděpodobně na příliš vysokou půjčku nedosáhnete.

V bance nebo u finanční společnosti?

Hypotéku si můžete sjednat v bance i u finanční společnosti. V bance bude samozřejmě vyřízení všech nezbytností mnohem časově náročnější. Zařízení hypotečního úvěru v bance vyžaduje sepsání mnoha dokumentů, které vyžadují váš podpis. Dále je potřeba předložit potvrzení o bezdlužnosti nebo o vašich příjmech, doklady totožnosti, výpisy z katastru nemovitostí a další dokumenty. U finanční společnosti jsou podmínky mnohem volnější. Navíc zde mnoho náležitostí zařídíte po internetu. Některé dokumenty vám mohou být zaslány i poštou, takže stačí, když se za pár dní dostavíte k podpisu smlouvy. Hypotéku tak pohodlně zařídíte klidně už do týdne.

Hypotéka bez doložení účelu

Rychle vyřízená je kromě klasické hypotéky i hypotéka bez doložení účelu čerpání. Jedná se o takzvanou americkou hypotéku, jejíž prostředky je možné použít na cokoliv.

Back To Top