skip to Main Content

Hypotéka Komerční banky má celou řadu možností a nabízí vám i velice specifické varianty využití peněz na stavbu či nákup nemovitosti. Díky tomu, že je Komerční banka jednou z největších finančních institucí u nás, dokáže prakticky každému občanu naší země připravit hypotéku skutečně na míru. Velice zajímavým produktem je Flexibilní hypotéka, která umožňuje snížení vašich měsíčních splátek, uhrazení mimořádné splátky bez poplatku či odložení a přerušení splácení až o 3 měsíce. A tím nabídka Komerční banky zdaleka nekončí.

Hypotéka pro každého

Hypotéka Komerční banky, to je nejenom Flexibilní hypotéka, ale to jsou i klasické hypoteční úvěry s rámcovou smlouvou, Hypotéka 2 v 1 či předhypoteční a překlenovací hypoteční úvěr. Opravdu každý má šanci nějakou formu hypotéky získat. To, jestli máte či nemáte v současnosti nějaké vlastní finanční prostředky, to není úplně důležité. Důležité je pouze to, jestli chcete hypotéku u Komerční banky získat nebo ne. O všechno ostatní se už postarají pracovníci společnosti, kteří se vám budou snažit najít tu nejvýhodnější variantu, která by odpovídala jak vašim přáním o svém bydlení, tak i vašim finančním potřebám a možnostem. Právě v tom jsou hypotéky od Komerční banky velice flexibilní a dokážou se přizpůsobit každému z vás.

Dobré hypotéky na trhu

Hypotéka Komerční banky je samozřejmě silně konkurenceschopná, jelikož je nabízena jedním z největších bankovních domů u nás. Už to je záruka toho, že jde o velice dobrý, kvalitní a vyzkoušený produkt. Nejdete do neznáma. S Komerční bankou spolupracují statisíce klientů, kteří jí důvěřují. Zařaďte se i vy do zástupu spokojených klientů a pořiďte si vlastní bydlení podle svých nejtajnějších snů a představ.

Back To Top