skip to Main Content

Hypotéka České spořitelny patří k tomu lepšímu, co náš bankovní trh nabízí. Jelikož jde o velkou banku, která má největší počet klientů u nás, dokáže toho také řádně využít. Díky své kapitálové síle má Česká spořitelna volné ruce k tomu, aby plošně nabízela hypotéky za velice slušných podmínek. Hypotéky České spořitelny jsou tradičně účelové, lze je tedy použít na nákup, rekonstrukci, modernizaci, ale i stavbu jakékoliv nemovitosti. Díky možnosti daňově uznatelných nákladů spojených s hypotékou, je možné odečíst si úroky zaplacené v daném roce za hypotéku od základu daně a tím dostat od státu nějaké peníze zpět.

Proč právě hypotéka od České spořitelny

Hypotéka od České spořitelny je zajímavá hned z několika důvodů. Prvním je síla banky. Česká spořitelna je stálice na českém bankovním trhu a výhledově je jednou z nejzdravějších bank u nás. Nabízení hypoték není její primární zdroj zisků, takže ani zde nemusí tolik tlačit na velikost úrokových sazeb, což jistě ocení všichni klienti, kteří zde o půjčku na bydlení žádají. Navíc Česká spořitelna je ochotna své podmínky vylepšit, pokud přijdete s konkurenční nabídkou z jiné banky. Hypotéky jsou relativně oblíbený nástroj na financování bydlení u nás a Česká spořitelna vám umožní hypotéku bez problémů získat.

Parametry hypotéky

Hypotéky České spořitelny jsou standardně poskytovány od 5 do 30 let, což představuje dostatečně dlouhé období na to, aby splátka hypotéky nebyla pro váš rodinný rozpočet nijak dramatická. Vždy je potřeba dobře rozmyslet fixaci hypotéky, tedy období, po které nedojde ke změně sazby a hypotéku není možné bez sankcí splatit. Česká spořitelna nabízí standardně 1, 2, 3, 4, 5 a 10ti-letou fixaci. Výše úvěru může být až 100% hodnoty zajištěné nemovitosti, takže ve své podstatě nepotřebujete žádné finanční prostředky do začátku. Hypotéka České spořitelny vám celou nemovitost zaplatí sama. Na vás je si jenom vybrat, kterou nemovitost si koupíte nebo postavíte.

Back To Top